Завдяки потужній кооперації зі професором університету Сент-Лео Сергієм Борисовим, організатором україно-американського співробітництва, проректора з міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Оксани Ковтун та начальника відділу міжнародних зв’язків Валентини Крикун, здобувачі вищої освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі отримали унікальну можливість стати учасниками нового проєкту BRDGES Academy «Українські дипломати». Проєкт фінансується за рахунок гранту від Фонду Jack and Leigh Russo.

Проєкт BRDGES Academy «Українські дипломати» – це не лише натхненна спроба згуртувати й навчити молоде покоління, але й вираз надії на майбутнє, що може бути побудоване завдяки співпраці та освіті.

У четвер, 18 квітня, відбулася перша зустріч учасників курсу «Навчання та комунікація з травмою», що організовано в рамках проєкту «Українські дипломати». Засновниця та генеральний директор BRDGES Academy Лінн Коул познайомилася з усіма учасниками курсу, провела презентацію запланованих в межах навчання активностей та представила учасникам міжнаціональну команду викладачів курсу – Вероніку Волошин (Німеччина), Кеті Гудман (США), Крістін Стро (США), Алексія Георгакополіс (США), Шерон Морісей (Ірландія) та Галину Єременко (Україна). Викладачами-радниками з української сторони стали старший викладач кафедри психології Людмила Хаметова та старший викладач кафедри практичної психології Алла Стеценко. Цього ж дня учасники курсу прослухали перше заняття, за темою «Травмa-iнформованe спілкування» від медіатора Одеської медіаційної групи в Україні Вероніки Волошиної.

Від імені всієї сковородинівської родини ми висловлюємо щиру подяку Сергію Борисову за невпинну допомогу та підтримку. Ми вдячні пані Лінн Коул за можливість стати культурними амбасадорами та навчитися мистецтву медіації. Участь в таких проєктах підтверджує важливість міжнародної співпраці та обміну знаннями в сучасному світі. Дякуємо, що ви допомагаєте українцям в цей непростий для нас час!

It is clear that Ukraine, like any other country, faces its own unique challenges and needs, especially in difficult times. The BRDGES Academy project “Ukrainian Ambassador Program” is not only an inspired attempt to unite and educate the younger generation, but also an expression of hope for the future, which can be built through cooperation and education. Thanks to strong cooperation with Saint Leo University professor Sergiy Borysov, organizer of Ukrainian-American cooperation, Vice-Rector for International Relations and Project Activities Oksana Kovtun and Head of the International Relations Department Valentyna Krykun, students of Hryhorii Skovoroda University in Pereiaslav received a unique opportunity become participants in the new BRDGES Academy project “Ukrainian Ambassador Program”. This amazing opportunity was funded by a grant from Jack and Leigh Russo Foundation.

On Thursday, April 18, the first meeting of the participants of the course “Education and communication with trauma”, organized as part of abovementioned program, took place. The founder and general director of BRDGES Academy, Lynn Cole, greeted all the course participants, gave a presentation of the activities planned within the training and introduced an international team of course instructors – Veronika Voloshyna (Germany), Kathy Goodman (USA), Christine Straw (USA), Alexia Georgakopoulos (USA), Sharon Morrissey (Ireland)  and Halyna Yeremenko (Ukraine) to the participants. Senior teacher of the Department of Psychology Lyudmila Khametova and senior teacher of the Department of Practical Psychology Alla Stetsenko became the  academic advisors from the Ukrainian side. On the same day, course participants listened to the first class on the topic of “Trauma-informed communication” by Veronika Voloshyna, a mediator of the Odesa Mediation Group in Ukraine.

On behalf of the entire Skovoroda family, we express our sincere thanks to Sergiy Borisov for his unceasing help and support. We are grateful to Ms. Lynn Cole for the opportunity to become cultural ambassadors and learn the art of mediation. Participation in such projects confirms the importance of international cooperation and exchange of knowledge in the modern world. Thank you for helping Ukrainians in this difficult time for us!