Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Стартує одинадцятий Всеукраїнський конкурс «З Григорієм Сковородою крокуємо в майбутнє»: як стати учасником легендарного інтелектуально-творчого змагання від УГСП

В Університеті Григорія Сковороди в Переяславі оголошується ХІ Всеукраїнський конкурс «З Григорієм Сковородою крокуємо в майбутнє». У 2024 році творчо-інтелектуальне змагання, яке за довгі роки свого існування стало невід’ємною традицією сковородинівського життєплину, відбудеться у період з 15 квітня по 15 листопада 2024 року.

Як і завжди до участі здобувачів вищої, передвищої та середньої освіти, вчителі, методисти, а також всіх охочих – як індивідуально, так і у творчих групах, які прагнуть реалізувати свої знання, науково-пошукові, літературні, музичні, образотворчі, валеологічні та інші здібності в рамках цієї тематики.

Тематичні номінації конкурсу охоплюють:

• наукові розвідки про життєвий шлях і творчу спадщину Григорія Сковороди (у формі есеїв, доповідей, рефератів, презентацій);
  • літературні власні твори сковородинівської тематики, музичні композиції на вірші Григорія Сковороди або на вірші про нього;
  • методичні плани вивчення творчости Григорія Сковороди у закладах освіти різного рівня, сценарії тематичних заходів;
  • образ і постать Григорія Сковороди в різножанровому мистецтві;
  • виконання літературно-поетичних та музичних творів Григорія Сковороди;
  • краєзнавча Сковородіана;
  • меморіальні музеї Григорія Сковороди та їхня роль у розвиткові Сковородинознавства.

Надсилати свої роботи, додавши авторську довідку, у якій вказати ПІП автора, заклад освіти, факультет, групу (відділення клас тощо), поштову адресу, номер телефону та ПІП керівника роботи, місце роботи, посаду, за адресою: Центр Сковородинознавства університету, вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав Київської обл., 08400 з поміткою «На конкурс».

Також роботи можна надсилати на електронну скриньку: scovoroda2006@ukr.net.

Контакти: +38 (093)-622-91-71 (Наталія Юхименко)

Нагородження переможців відбудеться в день народження Григорія Сковороди, 3 грудня 2024 року, на урочистому заході в університеті.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до вшанування видатної постаті Григорія Сковороди та розкриття його творчості в різних аспектах. Нехай ваші ідеї та творчість ведуть до нових відкриттів та вражаючих творчих висловлювань. Бажаємо всім учасникам невичерпних джерел натхнення!

Інформацію надано Центром Сковородинознавства