Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Представники Навчально-наукового центру забезпечення якості освіти УГСП зустрілися з гарантами освітніх програм: про що говорили

У період з 18 по 27 грудня 2023 року,  навчально-науковим центром забезпечення якості вищої освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі були проведені консультативні збори з гарантами освітніх програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти. Про що говорили та на чому зійшлися?

Повідомляється, що головною метою зборів стало досягнення оптимальної роботи освітніх програм. Акцент був зроблений на приведенні у відповідність четвертого та п’ятого розділів освітніх програм до нормативів. Велике значення приділялося розробці матриць відповідності програмних компетентностей та забезпечення програмних результатів навчання.

Поза тим активно розглядалися результати акредитацій освітніх програм другого рівня вищої освіти за перший семестр 2023-2024 навчального року. Учасники зосередились на виконанні планів заходів щодо удосконалення освітньої діяльності та усунення виявлених недоліків.

Поряд з тим, окремо обговорювалася можливості укрупнення освітніх компонентів з метою зменшення навантаження на науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти, точилися дискусії щодо формування індивідуальних траєкторій студентів через створення блоків вибіркових компонентів.

Підсумовуючи зібрання, гаранти освітніх програм визначили основні напрями роботи на наступний навчальний рік. Декларується, що вони мають сприяти підтримці та підвищенню стандартів вищої освіти в Україні.

ФОТОГРАФ: СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО

Відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю