Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сковородинівців нагородили з нагоди Дня Конституції України державними, регіональними та університетськими відзнаками

29 червня 2023 року в конференц-залі імені Василя Сухомлинського відбулося засідання Вченої ради університету. З нагоди Дня Конституції України, який передував проведенню зібрання, кілька десятків сковородинівців було нагороджено державними, регіональними та університетськими відзнаками. Назвемо ці імена.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у підготовку педагогів, розвиток вітчизняної науки й техніки, багаторічну педагогічну діяльність, наукову й організаційну роботу та з нагоди Дня науки Міністерство освіти і науки України нагородило професорку кафедри української і зарубіжної літератури та методики навчання Ганну Токмань нагородили нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення». Натомість доцента кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін Ніну Брехунець, доцента кафедри філософії і соціальної антропології імені професора І.П.Стогнія Лесю Левченко та доцента кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Наталію Швець нагородили Подяками Міністерства освіти і науки України.

У свою чергу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у підготовку педагогів, розвиток вітчизняної науки й техніки, багаторічну педагогічну діяльність, наукову й організаційну роботу та з нагоди Дня Конституції України Міністерство освіти і науки України Грамотою та Подяками, відповідно нагородило таких працівників: керівницю відділу інформаційних технологій  та зв’язків з громадськістю Оксану Луцик, методиста вищої категорії навчального відділу Ірину Кабанець, доцента кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології Юрія Козубенка, старшого викладача кафедри спортивних дисциплін і туризму Анатолія Самолюка.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу навчання та виховання студентської молоді та з нагоди Дня Конституції України департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації нагородив Подякою таких працівників: провідного фахівця відділу інформаційних технологій  та зв’язків з громадськістю Андрія Вовкодава, доцента кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти Наталію Калюжку, доцента кафедри обліку, оподаткування та бізнес-управління Тетяну Кузнєцову й доцента кафедри економіки Оксану Паламарчук, доцента кафедри економіки Лесю Тірбах.

Також враховуючи сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків, ініціативність у роботі та з нагоди Дня Конституції України Бориспільська районна військова адміністрація та Бориспільська районна рада також нагородила відзнаками таких працівників університету: доцента кафедри професійної освіти Юлію Лукашевич, провідного фахівця відділу аспірантури та докторантури Людмилу Бережну, фахівця відділу аспірантури та докторантури Світлану Бик, доцента кафедри спортивних дисциплін Ігоря Палатного й доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму Анну Самолюк.

Разом з тим, відповідно до Положення про нагородження та заохочення працівників Університету Григорія Сковороди в Переяславі за сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків, ініціативність у роботі та з нагоди Дня Конституції України пам’ятною медаллю університету «М.І.Сікорського» нагородили доцента кафедри психології Ольгу Грейліх, «Орденом Григорія Сковороди», старшого викладача кафедри спортивних дисциплін і туризму Олександра Іщенка, грамотами університету, старшого лаборанта кафедри економіки Інну Кліменко, прибиральницю службових приміщень Лідію Сич й провідного фахівця бухгалтерії Любов Чиколовець.

За сумлінну працю, добросовісне виконання професійних обов’язків та з нагоди Дня Конституції України подяку із занесенням у трудову книжку оголосили: сторожу Сергію Вариводі, коменданту навчального корпусу Людмилі Горбач; двірнику Галині Денисенко; сторожу Вячеславу Довгополому; фахівцю II категорії навчально-наукового відділу Олені Зубко; робітнику високої кваліфікації Миколі Канавцю; секретарю-друкарці деканату факультету фізичної культури, спорту і здоровʼя Інні Кравченко; диспетчеру деканату факультету технологічної і математичної освіти Наталії Кролівець; фахівцю I категорії навчального відділу Світлані Левченко; прибиральниці службових приміщень Людмилі Мисан; диспетчеру деканату факультету фінансово-економічної і професійної освіти Альоні Петровській; секретарю-друкарці деканату факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Наталії Примак; викладачу кафедри публічного управління та адміністрування Наталії Редзюк; робітнику зайнятому комплексним обслуговуванням та ремонтом обладнання Івану Сичу; провідному фахівцю відділу інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю Максиму Сушку й старшому лаборанту кафедри цифрових технологій навчання Олексію Чуду.

Вітаючи з почесними нагородами сердечно дякуємо нашим колегам за їхню плідну роботу і бажаємо їм сил та наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров’я, плідної праці та нових звершень!