Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Можливості > Яким має бути мотиваційний лист вступника-2023: вебінар від переможця Global Teacher Prize Ukraine 2021

Переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков проведе відкритий вебінар про те, як написати мотиваційний лист для вступу у 2023 році. Про це розповідають в ГС «Освіторія».

«Задача мотиваційного листа при вступі до закладу вищої освіти – аргументовано пояснити, чому вступник вважає себе найкращим кандидатом. Не приділити час підготовці та писати лист в останню мить – свідомо програшна стратегія», – йдеться у повідомленні.

Вебінар стартує 19 червня о 17:00 на YouTube-каналі онлайн-платформи iLearn.

Пройдаков розповість вступникам:

– що таке мотиваційний лист;

– якою має бути структура написання листа;

– на які вимоги від українських ЗВО варто звернути увагу.

Крім того, спікер розбере приклади і пояснить, як покращити мотиваційний лист.

Слухачі зможуть поставити свої запитання у другій частині вебінару.

Вебінар можна буде переглянути на YouTube-каналі за посиланням.