Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > «Любіма команда наших мам» отримала продовження та стала одними із переможців онлайн-заходу «Ідеятон активної молоді»: що це дає університету

Фахівці соціально-гуманітарного відділу Університету Григорія Сковороди в Переяславі, представники Молодіжної ради Переяславської МТГ Вікторія Власюк та Вадим Домарецький стали одними із переможців онлайнзаходу «Ідеятон активної молоді», який відбувався 30-31 березня.

Подія відбувалася в рамках програми з неформальної освіти «Залучення молоді» серед молодіжних центрів (просторів/хабів), громадських організацій, ініціативних груп молоді Київщини. Сповідуючи старі традиції студентського руху закладу команда обрала назву «Любіма команда наших мам» (раніше так називалася команда-чемпіон університету з КВК – прим.авт.).

Повідомляється, що метою «Ідеятону» є консолідації та трансформації молодіжних ідей в реалізовані проєкти соціальної дії, відповідно до пріоритетних напрямків роботи з молоддю у громадах Київським обласним молодіжним центром у партнерстві з Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації за підтримки Британської Ради в Україні.

У свою чергу метою проєкту, який реалізуватиметься в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі є збільшення кількості фахівців, котрі працюють з молоддю Київщини, шляхом опанування базових знань, умінь і навичок, необхідних для самореалізації молоді у сферах неформальної та громадянської освіти, що підвищить спроможність діяльності молодіжних центрів (просторів, хабів) Київської області та сприятимуть створенню нових молодіжних осередків у регіоні.

Більше деталей про новий проєкт, який буде реалізовано на базі університету обіцяють розповісти вже незабаром.

Пресцентр соціально-гуманітарного відділу університету