Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Як збільшити оригінальність своєї роботи і пройти антиплагіат: долучайтеся до відкритого вебінару 4 квітня, аби дізнатися

У вівторок, 4 квітня о 17:00 на YouTube-каналі організаторів відбудеться відкритий вебінар «Як збільшити оригінальність роботи» від експертів Plagiat.pl і Strike.Plagiasm.com.

Спікери обіцяють розповісти про те, як важливо бути оригінальним у своїх роботах та як перевірити їх на плагіат.

Вам точно буде цікавий цей вебінар, якщо ви:

• хочете підвищити оригінальність тексту та пройти перевірку на антиплагіат;
  • хочете дізнатися більше про плагіат;
  • скопіювали текст з інтернету, але не вмієте перефразовувати;
  • хочете перевірити роботу в системі Plagiasm.com, але не знаєте як.

Приєднуйтесь, якщо хочете дізнатись більше та отримати корисні поради від експертів Plagiat.pl і StrikePlagiarism.com.