Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Можливості > Вебінари для вчених з питань використання баз даних «Sciencedirect», «Scopus» та «Scival»: ділимося програмою на лютий-травень

Протягом лютого-травня 2023 року відбудеться серія вебінарів для вчених українською мовою, під час яких розглянуть питання, пов’язані з використанням баз даних «ScienceDirect», «Scopus» та аналітичного інструменту «SciVal».

Як повідомляють в Міністерстві освіти і науки України, вебінари організовує компанія «Elsevier».

У ході запланованих вебінарів фахівці Elsevier представлять українським науковцям наявні можливості роботи з результатами наукових досліджень за допомогою електронних баз, аналізу наукової інформації, визначення актуальних тенденцій розвитку науки і технологій, пошуку партнерів для співпраці, формування ефективних стратегій під час організації та проведення досліджень. Крім того, розглянуть створення та коригування профілів установ у базі даних «Scopus».

«Підтримуючи наукову спільноту України в умовах воєнного стану, компанія «Elsevier» відкрила і продовжує надавати українським дослідникам безкоштовний доступ до електронних ресурсів наукової інформації таких, як повнотекстова база даних «ScienceDirect», реферативна, бібліографічна база даних «Scopus» та низки інших», – йдеться у повідомленні.

Доступ надається, зокрема, через електронний ресурсний центр Elsevier.

Програма вебінарів:

22 лютого 2023 року, початок об 11:00 – «Як розпочати роботу з SciVal та виконувати бібліометричний аналіз?»

Реєстраційна форма за посиланням.

7 березня 2023 року, початок об 11:00 – «Профілі установ у Scopus – Institution Profile Wizard без таємниць»

Реєстраційна форма за посиланням.

23 березня 2023 року, початок об 11:00 – «Як використовувати унікальну синергію SciVal/Scopus під час підготовки тематичних звітів?»

Реєстраційна форма за посиланням.

12 квітня 2023 року, початок о 14:00 – «Можливості використання бази даних «Scopus» у роботі дослідника»

Реєстраційна форма за посиланням.

26 квітня 2023 року, початок о 14:00 – «Ефективний пошук літератури в ScienceDirect»

Реєстраційна форма за посиланням.

11 травня 2023 року, початок об 11:00 – «Як аналізувати наукові результати за допомогою Scopus та SciVal?»

Реєстраційна форма за посиланням.

Окрім вебінарів українською мовою, вчені мають змогу зареєструватися у вебінарах, які будуть проведені англійською та стосуватимуться роботи з ресурсами Elsevier.

Більше детальної інформації – за посиланням.