Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > На кафедрі військової підготовки НУОУ імені Івана Черняховського продовжили набір – долучайтеся до Дня відкритих дверей

Ми уже не раз анонсували Дні відкритих дверей на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. І не дарма, адже це чудова нагода віднайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо особливостей вступної кампанії, умов навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх програм, можливостей і додаткових переваг.

Раді повідомити, що НУОУ імені Івана Черняховського вкотре запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей. Захід стартує 26 жовтня 2022 року о 15:00.

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням.

Код доступу: 16kYhE

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей – на сторінці кафедри військової підготовки у Facebook.

Додаткову інформацію можна дізнатися за номерами:

044-271-06-88,

063-519-56-17,

044-271-09-72

Електронна адреса: kafedraviiskovoyi@ukr.net

Між іншим, після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної вами військово-облікової спеціальності.

Інформацію розміщено на правах партнерства