Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > УГСП – рекордсмен Київщини по кількості поданих заяв на навчання: цьогоріч нас обрали уже 4706 абітурієнтів

На Світовому освітньому форумі в Лондоні міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відмітив, що українська освіта поранена, але жива і бореться. Незважаючи на усі труднощі, що виникли внаслідок збройної агресії рф, українці продовжують навчатися: в онлайн-форматі, з-за кордону чи під звуки сирен. Зокрема, на Київщині нині триває вступна кампанія до закладів вищої освіти.

У Київській обласній військовій адміністрації повідомили, що цьогоріч понад 12 тисяч абітурієнтів виявили бажання навчатися в закладах вищої освіти Київської області.

Наразі абітурієнти подали заяви до:

– Університету Григорія Сковороди в Переяславі – 4 706 заяв;

– Білоцерківського національного аграрного університету – 4 417 заяв;

– Державного податкового університету – 4 280 заяв;

– Комунального вищого навчального закладу КОР «Академія мистецтв імені Павла Чубинського» – 203 заяви;

– Київського кооперативного інституту бізнесу і права – 4 06 заяв.

За результатами широкого конкурсу за бакалаврським рівнем до закладів вищої освіти Київської області зараховано близько 5 тис. осіб та прийнято понад 4 тис. заяв на вступ за магістерським рівнем.

За матеріалами КОДА