Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > «Картина на стіні»: запрошуємо студенток до участі у проєкті Erasmus+К1, аби дізнатися більше про людей, які страждають від війни

Воєнне літо не завадить студенткам Університету Григорія Сковороди в Переяславі розвиватися, навчатися, подорожувати і отримувати новий досвід завдяки європейській програмі академічної мобільності Erasmus+КА1, яка триватиме із 22 по 27 серпня в місті Шанліурфа, у Туреччині.

Сьогодні, 21 липня, проректорка з міжнародної і проектної діяльності Оксана Ковтун та керівниця відділу міжнародних зв’язків Валентина Крикун взяли участь в обговоренні плану реалізації проєкту програми Erasmus+К1 «Картина на стіні» («Picture on the Wall»), який об’єднає студентів з Італії, України, Німеччини та Туреччини.

Метою проєкту є об’єднання молоді із зазначених країн для підвищення обізнаності про соціальне, культурне та інтелектуальне життя людей, які страждають від війни і є біженцями. Методологія проекту базуватиметься на неформальній освіті: робота в групах, дискусії, констатаційні вправи, лекції, моделювання, індивідуальні та групові рефлексії, інтерактивні семінари, спільні презентації, консультації тощо.

Цілями проєкту є:

– підвищення рівня знань учасників щодо прав людини і молоді зокрема;

– познайомити студентів з міжнародними хартіями та європейськими програмними документами, присвяченими правам молоді;

– підвищити рівень обізнаності учасників в таких темах, як: права людини (цінності, принципи), освіта з прав людини (методи та результати), соціальне відчуження, міжкультурний діалог, комунікативність і толерантність;

– формувати проактивне ставлення до прав людини;

– розвивати практичні навички в неформальній освіті, зокрема в галузі прав людини;

– дати можливість учасникам діяти в якості мультиплікаторів освіти з прав людини на благо молодих людей, які постраждали від порушень прав людини;

– ознайомити учасників із актуальними механізмами та інструментами підтримки молоді в подоланні свого невигідного становища;

– встановити тривале партнерство між учасниками та їх об’єднаннями.

Профіль учасників. До участі в проекті запрошуються студенти-дівчата віком від 18 до 25 років, які:

– цікавляться правами людини, активним громадянством та демократією;

– мають середній або вищий рівень знань з англійської мови;

– є активними та мають високу мотивацію до проектної діяльності;

– беруть на себе зобов’язання виконання проектних завдань протягом усього проєкту.

Витрати на дорогу, проживання і харчування покриваються програмою Erasmus+.

Для подачі заявки на участь у відборі до молодіжної програми академічної мобільності Erasmus+КА1 необхідно заповнити анкету.

Інформацію надано відділом міжнародних зв’язків