Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Сплануйте власну цьогорічну вступну кампанію»: НУОУ імені Івана Черняховського вкотре запрошує на День відкритих дверей

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проводить набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2022 році.

У зв’язку з набором, Національний університет запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей кафедри. Він проходитиме онлайн 26 травня 2022 року о 15:00.

Завітавши на День відкритих дверей онлайн, ви отримаєте можливість поспілкуватися із представниками кафедри військової підготовки.

Участь у цьому заході допоможе Вам знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, умов та особливостей навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх програм, можливостей і додаткових переваг.

Приєднатися до конференції в Zoom можна за посиланням.

Пароль: 9quvQS

Нагадаємо, що для участі в заході варто завчасно зареєструватися на платформі ZOOM.

Сплануйте власну цьогорічну вступну кампанію та отримайте ґрунтовну військову підготовку на професійній основі!

Інформацію розміщено на правах партнерства