ФК «Матадор» долучився до благодійного турніру з футболу та допоміг зібрати 20 тисяч гривень на потреби ЗСУ

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > ФК «Матадор» долучився до благодійного турніру з футболу та допоміг зібрати 20 тисяч гривень на потреби ЗСУ

Напередодні Великодніх свят, 23 квітня 2022 року, на центральному стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся благодійний турнір з футболу. Серед 10 команд-представників колишнього Переяславського району та сусідніх громад до нього долучився і університетський ФК «Матадор». Кожна з команд зробила грошовий внесок, завдяки чому, в підсумку, для наших воїнів зібрали 20 тисяч гривень.

Відомо, що організував цей турнір учасник добровольчого формування №2 Переяслава, спортсмен Владислав Столяренко. Переможцем турніру стала команда колишніх випускників нашого університету ФК «BOSS», почесне друге місце зайняли футболісти з футбольного клубу «Карань» (с. Старе – с. Сошників), бронзовим призером стали наші сусіди ФК Березань (м. Березань).

Один із учасників турніру, нападник ФК «Матадор», проректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі з наукової роботи та інноваційної діяльності Василь Дудар поділився з нами своїми враженнями від благодійного заходу:

«Керівництво університету завжди позитивно сприймає усі ініціативи, що стосуються як волонтерського руху так і безпосереднього внеску у підтримку Збройних Сил України. Благодійний турнір, учасником якого був створений на базі нашого закладу футбольний клуб «Матадор», став черговою можливістю проявити не лише свою футбольну майстерність, а й зробити черговий невеличкий вклад задля нашої майбутньої перемоги».

Про хід турніру розповів Інформатор. Команди розділили на три групи – по 3, 3 та 4 команди. Грали на половині стандартного поля, тривалість матчу – 30 хвилин, у команді – по 8 футболістів. Матчі завершилися так:

• Березань – Сошників 0:2

До півфіналу пройшли переможці груп А та Б – «Переяслав» (6 очок) та BOSS (4 очки) відповідно. А також дві найкращі команди групи В – Сошників (7 очок) та Березань (6 очок).

ПІВФІНАЛ

• «Переяслав» – Сошників 1:1 п.п. 3:5
  • BOSS – Березань 2:1

Матчу за третє місце не проводили, а «бронзові» нагороди розіграли в серії пенальті. Там березанці були вправнішими за переяславців. А у фіналі BOSS переміг Сошників із рахунком 2:1.