Електронні студентські квитки в «Дії» прирівняли до пластикових: розповідаємо усі деталі - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Електронні студентські квитки в «Дії» прирівняли до пластикових: розповідаємо усі деталі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Електронні студентські квитки в «Дії» прирівняли до пластикових: розповідаємо усі деталі

Віднині електронний студентський квиток у додатку «Дія» матиме таку ж силу, як пластиковий і може використовуватися на постійній основі. У МОН повідомили, що пілотування проєкту закінчилося, а фахівцями сформовано 751 тисячу е-студентських, які наближають до реальності популярну тезу про «державу в смартфоні» та вже доступні й здобувачам Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

«Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – зазначає міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Поміж тим МОН та Мінцифри планують навчити 60 тисяч студентів основам IT-бізнесу протягом наступних п’яти років. Задля цього в українських ЗВО запровадять спеціальну програму для студентів будь-яких спеціальностей.

За матеріалами сайту МОН

Перейти до вмісту