Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студентська рада університету обговорить проблеми з якими стикнулися здобувачі під час цьогорічної сесії

Ми й не зчулися як до свого завершення підходить найважливіший етап навчання в нашому університеті у цьому семестрі – сесія. Зважаючи на карантинні обмеження вона знову проходить дистанційно. Відтак прийшов час поділитись своїми враженнями та обговорити проблеми, які виникали у здобувачів Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Уже 15 грудня о 15:00  Студентська рада університету спільно з Навчально-науковим центром забезпечення якості освіти проведе онлайн-зустріч на платформі Microsoft Teams, де кожен зможе висловити свою думку та розповісти про здачу своїх іспитів. Компетентні фахівці університету нададуть відповіді на ваші питання задля унеможливлення виникнення таких проблем в подальшому.

Приєднатися до зустрічі можна буде за покликанням.

Бажаємо вдалої здачі та успішного завершення іспитів й чекатимемо вас на зустрічі!

Пресслужба Студентської ради