Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Ректор університету долучиться до роботи Форуму «Україна IRREDENTA. Від формального визнання до здобуття реальної свободи» – приєднуйтесь і Ви

1 грудня 2021 року, Україна відзначила визначну дату в своїй історії – рівно тридцять років тому українці на референдумі підтвердили Акт проголошення незалежності України, ухвалений Верховною Радою УРСР 24 серпня 1991 року. Крім того, було обрано першого Президента незалежної України – Леоніда Макаровича Кравчука. Результати волевиявлення засвідчили нову реальність – український народ підтвердив прагнення жити в незалежній державі (90,32% його учасників відповіли: «Так»).

Розуміючи важливість цих подій та віддаючи належне історично вагомим сторінкам українського державотворення, Київський національний університет імені Тараса Шевченка організовує Форум «Україна IRREDENTA. Від формального визнання до здобуття реальної свободи», який присвячено 30-тій річниці проведення Всеукраїнського референдуму. Захід об’єднає знаних експертів, політиків, дипломатів, науковців для проведення фахової дискусії з широкого кола актуальних питань державного будівництва. Серед когорти інших високоповажних гостей до роботи долучиться й доктор історичних наук, кандидат політичних наук, професор кафедри публічного управління та адміністрування, ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі Віталій Коцур. Анонсується, що доповідь нашого ректора можна буде почути в рамках панельної дискусії «Україна на міжнародній арені: здобутки, виклики, сприйняття», яка розпочнеться о 13:30.

Захід відбудеться вже завтра, 8 грудня 2021 року, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, ауд. 329). З напрямками роботи Форуму можна ознайомитись тут.

Усі охочі мають нагоду стати учасниками форуму «Україна IRREDENTA. Від формального визнання до здобуття реальної свободи» у онлайн-форматі за покликанням: https://meet.google.com/noz-nhmf-fus?hs=224