З 30 жовтня повертаємося в режим он-лайн: офіційний наказ по університету

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > З 30 жовтня повертаємося в режим он-лайн: офіційний наказ по університету

Як би нам не було прикро це повідомляти, але, як то кажуть, не можна оминути неминуче. Згідно з наказом №260 від 28.10.2021 року «Про організацію освітнього процесу в період з 30 жовтня 2021 року», відвідування університету здобувачами вищої освіти заборонено з 00 год 00 хв 30 жовтня 2021 року  до моменту поліпшення епідемічної ситуації чи наявності в усіх працівників документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифікату або іноземного сертифікату, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Відтак, повідомляємо, що деканам факультетів, завідувачам кафедр, науково-педагогічним працівникам необхідно забезпечити:

– організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до затверджених графіків та розкладів занять з використанням оптимальних для освітніх програм платформ і програм, які обрані шляхом обговорення на засіданнях кафедр, радах факультетів (рекомендованими програмами є Microsoft Teams та Zoom) та розмістити відповідні навчально-методичні матеріали на платформі Moodle;

– проведення та облік усіх навчальних занять з використанням технологій дистанційного навчання  через обрані платформи і програми для дистанційного навчання відповідно до затвердженого розкладу та із зазначенням каналів зв’язку;

– детальне інформування здобувачів вищої освіти про особливості організації освітнього процесу в умовах запровадження обмежувальних карантинних заходів, узгодження способів проведення занять з використанням технологій дистанційного навчання;

– доступність викладача для здобувача вищої освіти у встановлений розкладом час;

– контроль за виконанням освітніх програм та індивідуальних навчальних планів здобувачів з освітніх компонентів закріплених за кафедрами з використанням технологій дистанційного навчання;

– постановку завдань, їх перевірку, опитування здобувачів, облік успішності з фіксацією в журналі обліку роботи академічної групи;

– фіксацію відпрацьованого робочого часу науково-педагогічним працівником зі вказаними платформами і програмами, з подальшим зберіганням на кафедрах, та обліком у табелі виконаної роботи.

Поза тим, усі працівники та учасники освітнього процесу повинні суворо дотримуватися протиепідемічних заходів в університеті та гуртожитках відповідно до вимог, які встановлені Кабінетом Міністрів України та дотримуватися графіку навчального процесу (наказ від 25.08.2021 року №181 «Про організацію та проведення освітнього процесу у І семестрі 2021/2022 н. р.») та затверджених розкладів навчальних занять.

Також керівнику навчального відділу Анатолію Брехунцю та керівнику навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Олені Усик слід забезпечити моніторинг освітнього процесу, дотримання академічної доброчесності та використання технологій дистанційного навчання в період запровадження обмежувальних карантинних заходів.

Звісно, навчатися поряд зі своїми одногрупниками і друзями значно приємніше, аніж за сотні кілометрів одне від одного. Але, сподіваємось, ви гарно проведете час з рідними або ж зможете приділити більше уваги своїй роботі – позитивних сторін в цьому чимало, тож насолоджуйтесь. Бережіть себе. Щойно повернення до стін альма-матер стане можливим, ми неодмінно вам про це повідомимо.