Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Конференції > Конференція студентів університету затвердила нове положення та кошторис студрадівців, обрала делегатів на вибори ректора

Уже багато років поспіль в нашому університеті діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування нашого закладу та безпосередньо впливає на його діяльність шляхом проведення конференцій студентів. У середу, 8 вересня 2021 року о 13:00 в актовій залі  університету відбулось очне засідання саме такої конференції студентів Університету Григорія Сковороди в Переяславі. На порядок денний постало затвердження «Положення про органи студентського самоврядування Університету Григорія Сковороди в Переяславі» та кошторису Студентської ради Університету Григорія в Переяславі на 2021-2022 навчальний рік. У зібранні приймало участь 170 з 200 запрошених делегатів.

Зі вступним словом до присутніх звернувся голова Студентської Ради Університету Вадим Домарецький та одразу ж запропонував перейти до розгляду питань порядку денного, озвучивши усі зміни в оновленому «Положенні про органи студентського самоврядування Університету Григорія Сковороди в Переяславі». Зокрема, у новій редакцій стару назву університету на нову, термін «Вищий навчальний заклад» на новий загальноприйнятий «Заклад вищої освіти». Також додали пункт 1.3, в якому йдеться про те, що «Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні закладом вищої освіти….». Крім того до Положення додали декілька нових пунктів та несуттєво змінили кілька старих. Після обговорення новацій відбулось голосування делегатів. За підрахунками лічильної комісії кількості голосів «за» вистачило для того, аби положення було успішно затверджено.

Надалі очільник студентського самоврядування представив кошторис Студентської Ради на новий навчальний рік. Було повідомлено, що його загальна сума цьогоріч складає 150 000 гривень. Згідно підрахунків голосів кошторис так само було затверджено більшістю делегатів.

Наостанок у ході зібрання було піднято питання щодо порядку проведення виборів ректора університету. Голова Студентської ради Університету запропонував затвердити Головну виборчу комісію на вибори ректора університету в складі Голови Студентської ради університету, заступника голови Студентської ради університету, студентських деканів кожного з факультетів та старост гуртожитків №1 та №2. Пропозицію було підтримано більшість голосів.

Студентська рада університету дякує усім, хто долучився до роботи конференції!

Пресслужба Студентської ради

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

23.04.2024
Ректор УГСП Віталій Коцур та керівниця відділу профорієнтації та працевлаштування Ольга Костюкевич долучились до профорієнтаційного заходу «Місячник професійної орієнтації»: про що говорили