Не відкладайте на завтра роботу, яку можна знайти сьогодні: нова добірка вакансій для сковородинівців - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Не відкладайте на завтра роботу, яку можна знайти сьогодні: нова добірка вакансій для сковородинівців

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Не відкладайте на завтра роботу, яку можна знайти сьогодні: нова добірка вакансій для сковородинівців

Спливають останні години літа, а ти ще й досі не знайшов роботи, і сумніваєшся в тому, що взагалі розпочнеш цей навчальний і трудовий рік у статусі педагога і співробітника. Годі панікувати, адже ще не все втрачено – сектор працевлаштування Відділу PR-технологій та зв’язків з громадськістю підготував для тебе свою традиційну добірку найактуальніших вакансій з усіх куточків України станом на нині. Кожна з них претендує на те аби стати саме твоїм новим робочим місцем – обирай та працевлаштовуйся. Навчальний рік не почнеться без тебе!

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Вчитель біології

Роботодавець: Середня школа № 10.

Вимоги: порядність, пунктуальність, навички роботи з різними групами дітей, прагнення до саморозвитку, любов та повага до дітей, володіння технологіями дистанційного навчання.

Обов’язки: ведення уроків, шкільної документації, методична робота відповідно до плану роботи закладу, позакласна робота

Умови: 14 годин біологіі в 6-11 класах, та 10 годин хімії; заробітна плата залежить від кваліфікаційної категорії; резюме обов’язкове.

Контактна інформація: м. Київ, Поділ вул. Костянтинівська 37, (ст. метро Контрактова площа).

 

Вчитель біології та географії

Роботодавець: Київська інженерна гімназія.

Вимоги: Володіння інноваційними освітніми методиками й технологіями; Виконання навчальної програми з предмету; Підготовка учнів на рівні вимог державного стандарту.

Обов’язки: Чекаємо на врівноваженого, доброзичливого викладача з вищою освітою, який володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює в професійному середовищі. Забезпечує виконання навчальної програми з предмету, підготовки учнів на рівні вимог державного стандарту. Знає особливості організації освітнього процесу і методи управління ним. Систематично підвищує свою професійну кваліфікацію, постійно працює над вдосконаленням власної професійної компетентності.

Умови: офіційне працевлаштування; повна зайнятість.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Княжий Затон, 12-А. Тел. +38 (095) 156-84-24 (Ольга Валеріївна).

 

Вчитель географії

Роботодавець: Скадовська філія Херсонського ОЦЗ.

Вимоги: Вища освіта відповідного спрямування; Вміння працювати з дітьми.

Обов’язки: Забезпечення навчально-виховного процесу з учнями. Проводити на належному методичному рівні навчання учнів відповідно до програм та методик, використовуючи ефективні прийоми, методи і засоби навчання.

Умови: Кандидат може бути без досвіду роботи. Більш детальну інформацію та контакти роботодавця можна отримати в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Контактна інформація: м Скадовськ, вул. Олександрівська, 32-А, каб.13, Тел. +38 (095) 929-58-54.

 

Вчитель географії

Роботодавець: Одеська ЗОШ № 92.

Вимоги: Педагогічна освіта, любов до дітей, належний методичний рівень; Мова навчання: українська.

Обов’язки: Проведення уроків, позаурочна діяльність та виховна робота; робота з документами та надання поточних звітів.

Умови: З понеділка по п’ятницю з 08:00. Графік залежить від розкладу уроків та виконання плану роботи. Режим роботи: перша зміна з 08:00 до 14:35, підзміна з 12:40 до 18:20.

Контактна інформація: м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 67. Тел. +38 (067) 453-51-63 (Карітнік Олеся Володимирівна).

 

Вчитель природничих наук

Роботодавець: Спеціалізована школа №80 Печерського району (Київ).

Вимоги: Знання предметів природничого циклу: географія, біологія, природознавство, володіння сучасними технологіями викладання, у тому числі ІКТ, вміння працювати в команді, мобільність, прагнення до самоосвіти.

Умови: Навантаження 27 годин, у тому числі робота за програмою Інтелект України, класне керівництво (6 клас), кабінет. Подробиці під час співбесіди.

Обов’язки: Ведення навчальних занять та позаурочних заходів, шкільної документації, активна участь у методичній та позаурочній роботі закладу.

Контактна інформація: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 12Б. Тел. +38 (067) 442-51-35, Наталя Максимова.

Факультет історичної і соціально-психологічної освіти

 

Викладач історії

Роботодавець: Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій».

Вимоги: Вища фахова освіта; Комунікабельність, відповідальність, творчий підхід до вирішення поставлених завдань

Умови: Робочий тиждень з 7.45 до 15.30. 5-денний робочий тиждень; Офіційне працевлаштування.

Контактна інформація: м. Дніпро, пр. Пушкіна, 36. За довідками звертатись: +38(096) 340-69-38 (Ірина Петрівна), +38(097) 279-71-82 (Олена Петрівна).

 

Вчитель історії

Роботодавець: Ковалинське НВО «ЗЗСО  I III ст. – ЗДО».

Умови: Постійне місце; Повне тижневе навантаження; Вчасна виплата коштів за доїзди (в обидві сторони).

Контактна інформація: 08435, с. Ковалин, вул. Шкільна, 2. Тел. +38 (063)953-99-79 (Руденко Світлана Василівна).

Вчитель історії

Роботодавець: Білоцерківський ліцей «IT STEP SCHOOL».

Вимоги:  Вища освіта та досвід роботи з дітьми; Бажання розвиватись та навчатись новому на одній хвилі з учнями; Зацікавлені у довгостроковій співпраці; Розділяєте любов дітей до сучасних технологій та ресурсів.

Умови: Найкраще обладнання та програмне забезпечення для цікавих та ефективних занять; офіційне працевлаштування та повна зайнятість; конкурентна ЗП; можливість стати частиною компанії, яка є національним лідером в освіті вже понад 20 років; Підтримка Ваших освітніх ініціатив;

Контактна інформація: м. Біла Церква, пр. Олександрійський, 52а/1а. Тел. +38(067) 979-41-58, Олена Василівна Гурська.

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

 

Вчитель початкових класів

Роботодавець: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 127 імені Г.К.Жукова.

Вимоги: Вища фахова освіта, досвід роботи (бажано).

Обов’язки: Вчитель початкових класів у 1 клас (НУШ) на 2020/2021 навчальний рік.

Умови: 1 ставка (20 год., повний соцпакет, окремий кабінет, початок занять о 8,30.

Контактна інформація: м. Харків, вул. Семінарська, 63-а. Тел. +38 (050) 372-15-27.

Вчитель початкових класів

Роботодавець: Навчальний заклад для обдарованих дітей «Європейський колегіум».

Вимоги: Володіння інноваційними освітніми методиками та технологіями і активне їх використання в професійному середовищі; використання відео та аудіо матеріалів, рухливих ігор на уроці; креативність та бажання втілювати свої ідеї в життя; вміння плідно та творчо взаємодіяти з колегами, щоб разом досягати високих результатів в освітньому процесі, працювати в команді.

Умови: оптимальна кількість учнів у класі 18 осіб);  тренінги, семінари, подорожі для персоналу. Найкрутіші вчительські вечірки. Премії за перемоги учнів. Запашна кава для персоналу.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 24. Тел. +38 (044) 229-97-20.

Вчитель початкових класів

Роботодавець: Початкова школа «Тигрик».

Вимоги: Шукаємо того, хто любить свою професію, та прагне змін і готовий рухатися вперед.

Умови: Офіційне працевлаштування; Гарні умови праці та гідну заробітну плату; Харчування; Атмосферу поваги та підтримки; Молодий та творчий колектив; Навчання та тренінги; Графік роботи: понеділок-пятниця 8-20.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Івана Бойка, 5, Тел. +38(050) 379-22-78.

 

Вчитель початкових класів

Роботодавець: Міжнародний ліцей МАУП.

Вимоги:  Любов до дітей і своєї справи; Вища педагогічна освіта; Відповідальне ставлення до роботи; Вміння вчитися упродовж життя; Бажання розвиватися; Творчість, ініціативність, нестандартне мислення; Вміння працювати на кінцевий результат; Знання дитячої психології; Висока культура мовлення

Обов’язки: Ефективне навчання дітей (16 осіб); Доброзичливе спілкування з батьками і колегами; Реалізація освітніх і креативних проектів; Підготовка учнів до зовнішнього тестування та участі у конкурсах і олімпіадах; Організація дозвілля учнів (свята, екскурсії); Робота з ліцейною документацією

Умови: Висока заробітна платня; Графік роботи з 8.00 до 15.00, вихідні – сб, нд.; Офіційне працевлаштування; Оплачувана відпустка та лікарняний лист; Комфортні умови праці; Повне матеріально-технічне забезпечення; Атестація та оплачувані курси підвищення кваліфікації.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Фрометівська, 2. Тел. +38(044) 494-47-44 (Ольга Вікторівна).

Вчитель початкових класів

Роботодавець: Спеціалізована школа № 82.

Вимоги: Проведення уроків у початкових класах з вересня 2021 року (1 клас).

Обов’язки: Викладання предметів у початкових класах за шкільною програмою НУШ.

Умови: Є усе необхідне обладнання для якісної підготовки та проведення уроків.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Миколи Шпака, 4. Тел. +38 (095) 635-97-62 (заступник директора Яковенко Ніна Василівна).

Вчитель початкових класів, керівник гуртка (танцювального чи співу)

Роботодавець: Ковалинське НВО «ЗЗСО I – III ст. – ЗДО».

Умови: Постійне місце; Повне тижневе навантаження; Вчасна виплата коштів за доїзди (в обидві сторони).

Контактна інформація: 08435, с. Ковалин, вул. Шкільна, 2. Тел. +38 (063) 953-99-79, Руденко Світлана Василівна

Вихователь

Роботодавець: Міжнародний ліцей МАУП.

Вимоги:  Любов до дітей і своєї справи; Вища педагогічна освіта; Відповідальне ставлення до роботи; Вміння вчитися упродовж життя; Бажання розвиватися; Творчість, ініціативність, нестандартне мислення; Вміння працювати на кінцевий результат; Знання дитячої психології; Висока культура мовлення

Обов’язки: Ефективне навчання дітей (16 осіб); Доброзичливе спілкування з батьками і колегами; Реалізація освітніх і креативних проектів; Підготовка учнів до зовнішнього тестування та участі у конкурсах і олімпіадах; Організація дозвілля учнів (свята, екскурсії); Робота з ліцейною документацією

Умови: Висока заробітна платня; Графік роботи з 8.00 до 15.00, вихідні – сб, нд.; Офіційне працевлаштування; Оплачувана відпустка та лікарняний лист; Комфортні умови праці; Повне матеріально-технічне забезпечення; Атестація та оплачувані курси підвищення кваліфікації.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Фрометівська, 2. Тел. +38(044) 494-47-44 (Ольга Вікторівна).

Вчитель музичного мистецтва

Роботодавець: Ковалинське НВО «ЗЗСО  I III ст. – ЗДО».

Умови: Постійне місце; Повне тижневе навантаження; Вчасна виплата коштів за доїзди (в обидві сторони).

Контактна інформація: 08435, с. Ковалин, вул. Шкільна, 2. Тел. +38(063)953-99-79 (Руденко Світлана Василівна).

Факультет технологічної і математичної освіти

Вчитель математики

Роботодавець: Ковалинське НВО «ЗЗСО  IIII ст. – ЗДО».

Умови: Постійне місце; Повне тижневе навантаження; Вчасна виплата коштів за доїзди (в обидві сторони).

Контактна інформація: 08435, с. Ковалин, вул. Шкільна, 2. Тел. +38(063)953-99-79 (Руденко Світлана Василівна).

 

Вчитель математики

Роботодавець: Міжнародний ліцей МАУП.

Вимоги:  Любов до дітей і своєї справи; Вища педагогічна освіта; Відповідальне ставлення до роботи; Вміння вчитися упродовж життя; Бажання розвиватися; Творчість, ініціативність, нестандартне мислення; Вміння працювати на кінцевий результат; Знання дитячої психології; Висока культура мовлення

Обов’язки: Ефективне навчання дітей (16 осіб); Доброзичливе спілкування з батьками і колегами; Реалізація освітніх і креативних проектів; Підготовка учнів до зовнішнього тестування та участі у конкурсах і олімпіадах; Організація дозвілля учнів (свята, екскурсії); Робота з ліцейною документацією.

Умови: Висока заробітна платня; Графік роботи з 8.00 до 15.00, вихідні – сб, нд.; Офіційне працевлаштування; Оплачувана відпустка та лікарняний лист; Комфортні умови праці; Повне матеріально-технічне забезпечення; Атестація та оплачувані курси підвищення кваліфікації.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Фрометівська, 2. Тел. +38(044) 494-47-44 (Ольга Вікторівна).

Факультет української та іноземної філології

Вчитель англійської мови

Роботодавець: Інноваційна початкова школа «Атлантика».

Вимоги: Досконале володіння англійською мовою (навчання, спілкування відбувається англійською мовою без перекладу); Знаєте сучасні методики викладання іноземних мов та готові вчитися і розвиватися в даному напрямку; Добре знаєте граматику англійської мови і можете доступно пояснити її дітям; У вас розвинений словниковий запас та достатній синонімічний ряд використання слів; Зможете займатися з дітьми за проектним підходом (робити досліди, знаходити разом закономірності, допомагати дітям стимулювати інтелект); Умієте підготуватися цікаво до занять за допомогою нашої методичної бази (а у нас великий і чудовий методичний центр); У вас досконала українська мова (суржик та русизми – неприйнятні); Належна професійна кваліфікація; Досвід роботи з дітками віком 6-10 років у креативному форматі; У вас є розуміння, що безпека дітей – це пріоритет, особливо під час вільної гри та прогулянки на дворі.

Умови: Контракт з вигідними умовами на співпрацю зі школою мінімум на рік. 5 денний робочий графік- пн-пт. – з 8.30 до 17.00. Підготовка до занять в межах робочого дня відповідно до спланованого школою графіку вчителя. Наявність всіх необхідних для роботи ресурсів і матеріалів на базі школи. Заміни та інше додаткове навантаження, що не входить в обов’язки вчителя згідно контракту оплачується окремо. Офіційне працевлаштування; Гнучкий графік; Конкурентну заробітну плату (виплачується двічі на місяць); Харчування протягом дня.

Контактна інформація: Київська обл., смт. Козин, Конча-Заспа, вул. Київська, 170, 31 км Старообухівської траси. Тел.+38(050) 014-30-15.

Вчитель англійської мови

Роботодавець: Навчальний заклад для обдарованих дітей «Європейський колегіум».

Вимоги: Ґрунтовно володіти мовою та методикою викладання англійської мови, доступно і цікаво подавати матеріал. Використовувати відео та аудіо матеріали, рухливі ігри, танцювальні хвилинки англійською мовою (якщо не вмієте – навчимо); Справедливо та об’єктивно оцінювати знання учнів; Готовність до мандрівок в Англію стане Вашим додатковим бонусом у роботі.

Умови: Оптимальна кількість учнів у групі (8-9 осіб). Тренінги, конференції, подорожі для персоналу. Медичне страхування. Найкрутіші вчительські вечірки. Премії за перемоги учнів. Запашна кава для персоналу.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 28. Тел. +38(097) 521-37-35 (Інна Дурандікова).

Вчитель англійської мови

Роботодавець:  Ніжиловицька гімназія, Макарівського району Київської області.

Умови: (24 години).

Контактний телефон: + 38 (098) 765-19-72 – директор гімназії Валентина Петрівна.

Вчитель німецької мови

Роботодавець: Міжнародний ліцей МАУП.

Вимоги:  любов до дітей і своєї справи; вища педагогічна освіта; відповідальне ставлення до роботи; вміння вчитися упродовж життя; бажання розвиватися; творчість, ініціативність, нестандартне мислення; Вміння працювати на кінцевий результат; Знання дитячої психології; Висока культура мовлення

Обов’язки: Ефективне навчання дітей (16 осіб); Доброзичливе спілкування з батьками і колегами; Реалізація освітніх і креативних проектів; Підготовка учнів до зовнішнього тестування та участі у конкурсах і олімпіадах; Організація дозвілля учнів (свята, екскурсії); Робота з ліцейною документацією

Умови: Висока заробітна платня; Графік роботи з 8.00 до 15.00, вихідні – сб, нд.; Офіційне працевлаштування; Оплачувана відпустка та лікарняний лист; Комфортні умови праці; Повне матеріально-технічне забезпечення; Атестація та оплачувані курси підвищення кваліфікації.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Фрометівська, 2. Тел. +38(044) 494-47-44 (Ольга Вікторівна).

Факультет фізичної культури, спорту і здоров'я

 

Вчитель фізичної культури

Роботодавець: Ковалинське НВО «ЗЗСО  I III ст. – ЗДО».

Умови: Постійне місце; Повне тижневе навантаження; Вчасна виплата коштів за доїзди (в обидві сторони).

Контактна інформація: 08435, с. Ковалин, вул. Шкільна, 2. Тел. +38(063)953-99-79 (Руденко Світлана Василівна).

 

Вчитель фізичної культури

Роботодавець: Інноваційна початкова школа «Атлантика».

Вимоги: Досконале володіння англійською мовою (навчання, спілкування відбувається англійською мовою без перекладу); Знаєте сучасні методики викладання іноземних мов та готові вчитися і розвиватися в даному напрямку; Добре знаєте граматику англійської мови і можете доступно пояснити її дітям; У вас розвинений словниковий запас та достатній синонімічний ряд використання слів; Зможете займатися з дітьми за проектним підходом (робити досліди, знаходити разом закономірності, допомагати дітям стимулювати інтелект); Умієте підготуватися цікаво до занять за допомогою нашої методичної бази (а у нас великий і чудовий методичний центр); У вас досконала українська мова (суржик та русизми – неприйнятні); Належна професійна кваліфікація; Досвід роботи з дітками віком 6-10 років у креативному форматі; У вас є розуміння, що безпека дітей – це пріоритет, особливо під час вільної гри та прогулянки на дворі.

Умови: Контракт з вигідними умовами на співпрацю зі школою мінімум на рік. 5 денний робочий графік – пн-пт. – з 8.30 до 17.00. Підготовка до занять в межах робочого дня відповідно до спланованого школою графіку вчителя. Наявність всіх необхідних для роботи ресурсів і матеріалів на базі школи. Заміни та інше додаткове навантаження, що не входить в обов’язки вчителя згідно контракту оплачується окремо. Офіційне працевлаштування; Гнучкий графік; Конкурентну заробітну плату (виплачується двічі на місяць); Харчування протягом дня.

Контактна інформація: Київська обл., смт. Козин, Конча-Заспа, вул. Київська, 170, 31 км Старообухівської траси. Тел.+38(050) 014-30-15.

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

 

Головний економіст відділення по роботі з клієнтами

Роботодавець: «Ощадбанк».

Вимоги: Освіта вища фінансово-економічна або юридична; Досвід роботи: в банківській системі від 1-го року; Знання спектру банківських продуктів та послуг; Знання діючого законодавства України в напрямку організації і контролю роботи відділення, РКО, валютного регулювання та контролю, кредитування, порядку оформлення банківських операцій у відділенні; Супроводження портфеля юридичних осіб; Надання консультацій клієнтам мікро-, малого та середнього бізнесу щодо здійснення операцій, умов банківський продуктів та послуг; Комплексному продажі банківських продуктів юридичних осіб (РКО, кредити, депозити); Дотримання корпоративних стандартів банку та стандартів якісного обслуговування клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу; Оптимальні рішення для бізнес-клієнтів різних сегментів;

Умови: Кар’єрне та професійне зростання, безліч історій успіхів – все в твоїх руках; Потужна система розвитку персоналу; Офіційне працевлаштування з першого робочого дня; «Біла» заробітна плата.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 32. Тел. +38(044) 363-01-33.

 

Економіст

Роботодавець: Мережа «Ботл».

Вимоги: Вища освіта (фінанси, економіка, облік і аудит); Досвід роботи на посаді економіста від 3-х років; Досвідчений користувач Excel, 1С – 8.3, Word, Power Point; Впевненні знання MS Excel (зведені таблиці, основні формули, умовне форматування); Високі аналітичні здібності, уважність, старанність, відповідальність, здатність швидко навчатися.

Обов’язки: Розрахунок і нарахування ретро, бонусів, компенсацій постачальниками ; Базові знання у формуванні управлінської звітності – BL, PL, CF (як перевага); Розподіл і контроль витрат компанії по витратним статтям управлінського обліку / підрозділам; Складання та підготовка управлінської звітності (P & L, Cashflow, Баланс) та бюджетів по компанії; Розрахунок фінансових показників; Аналіз проведених акцій; Аналіз і контроль витрат підприємства, розрахунок рентабельності продукції, розрахунок собівартості продукції; Аналіз списання сировини і ціноутворення в продажах; Підготовка аналітичних звітів (щомісячних, щоквартально, річних). Участь в автоматизації обліку, 1С.

Умови: Молодий, дружній колектив; Професійний, кар’єрний ріст; Гідна заробітна плата, два рази на місяць; Комфортний офіс біля метро Бориспільська ; Графік роботи з 09:00 до 18:00.

Контактна інформація: м. Київ, вул. Світла, 3Д., Тел. +38(063) 307-85-88 (Владислав).

 

Економіст відділення банку

Роботодавець: «Банк Інвестицій і збережень».

Вимоги : Вища/базова вища освіта; Бажаний досвід роботи в кредитуванні, але готові розглянути без досвіду роботи; Бажання працювати на результат.

Обов’язки: Залучення клієнтів і продаж банківських продуктів; Операційне обслуговування юридичних і фізичних осіб; Надання повного спектру банківських послуг для юридичних та фізичних осіб

Умови: Стабільну роботу в банку; Гідний рівень оплати праці та щомісячні премії; Оформлення трудових відносин та соціальні гарантії відповідно до законодавства України; Навчання та кар’єрний ріст; Дружний колектив, комфортні умови праці.

Контактна інформація: м. Київ, проспект Миколи Бажана, 5Г. www.bisbank.com.ua

Хутчіше переглядай рекомендовані пропозиції та не вагаючись телефонуй за контактними номерами, адже навчальний рік вже за два дні – спраглі до знань учні та студенти, майбутні колеги вже чекають саме на тебе та твій талант і актуальні компетенції.

 

Інформацію надано Відділом PR-технологій та зв’язків з громадськістю

Перейти до вмісту