Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Студентська рада університету анонсує серію партнерських вебінарів для наших студентів. Перший – вже завтра.

«Ми потребуємо партнерства – великого і різнопланового» – зважили у новообраній Студентській раді Університету Григорія Сковороди в Переяславі, й спільно зі Студентським парламентом Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка запрошують усіх охочих взяти участь у серії онлайн семінарів на платформі Zoom,  які відбудуться у двох сесіях 28 квітня та 5 травня 2021 року.

Спікерами вебінарів стануть Поліна Гомбалевська – експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з акредитації освітніх програм, голова Студентського парламенту Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка і  Тамара Велігоша – фахівець психологічної служби, голова Студентської ради Навчально-наукового інституту психології та соціальної работи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

«Дводенний вебінар передбачає обговорення тем з командоутворення, обов’язків та прав студентів, ефективного тайм-менеджменту, а також ігри та вправи на формування колективної роботи, оптимальну організацію часу, тощо» – зазначають організатори.

Залишається наголосити, що долучитися до онлайн семінарів можна за покликанням.

Відкрита серія навчань є першим кроком у співпраці між органами студентського самоврядування нашого університету та НУЧК імені Т.Г. Шевченка. Без жодних вагань радимо долучатися!

Прес-центр Студентської ради університету