Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Сковородинівці навчатимуться дистанційно до 9 квітня: як зміниться навчальний процес та робочий графік?

Як вже було повідомлено у п’ятницю, відсьогодні сковородинівці навчаються дистанційно. Відтак, по університету видано наказ № 57 від 19.03.2021 р. «Про зміни в організації освітнього процесу та режим роботи в період з 22.03.2021 р.» згідно з яким у період з 00:00 годин 21 березня 2021 року до 24:00 годин 09 квітня 2021 року здобувачами вищої освіти заборонено відвідування університету, а також з метою обмеження скупчення осіб у транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи), встановлено, із збереженням заробітної плати, режим дистанційної (надомної) роботи, крім працівників, для яких неможливо встановити режим дистанційної (надомної) роботи у зв’язку з характером виконуваних завдань.

Поміж тим, відсьогодні освітній процес для здобувачів усіх курсів та рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання організовується виключно з використанням дистанційних технологій навчання відповідно до затверджених розкладів занять з урахуванням вимог наказів по університету від 04.09.2020р. №159, від 28.09.2020р. №196, від 15.10.2020р. №213, від 15.10.2020 р №214, від 16.10.2020р. №217, від 30.10.2020р. №227 в частині особливостей організації дистанційного навчання. Усі ці накази можна знайти тут.

Що змінюється в графіку навчального процесу? Нічого. Попри все, колектив університету продовжує керуватися графіком навчального процесу для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання, що передбачений наказом університету №1 від 04.01.2021 р. «Про організацію та структуру освітнього процесу у II семестрі 2020-2021 н.р.».

Крім того, деканами факультетів, завідувачами кафедр, науково-педагогічними працівниками під час дистанційного навчання враховуватимуться рекомендації щодо організації поточного, семестрового контролю та атестації здобувачів вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій навчання (лист МОН України від 14.05.2020 № 1/9-249).

Як буде з практиками? Проведення практичної підготовки (практик) здобувачів вищої освіти здійснюватиметься у відповідності до режиму роботи баз практик.

Є новини для співробітників? На період з 00:00 годин 21 березня 2021 року до 00:00 годин 09 квітня 2021 року, з метою обмеження скупчення осіб у транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи), встановлено, із збереженням заробітної плати, режим дистанційної (надомної) роботи, крім працівників, для яких неможливо встановити режим дистанційної (надомної) роботи у зв’язку з характером виконуваних завдань. Керівниками структурних підрозділів, при організації режиму дистанційної (надомної) роботи, доручено забезпечувати виконання працівниками покладених завдань, посадових обов’язків та ефективне функціонування ввірених структурних підрозділів. Усі підрозділи повинні бути доступні для цілодобової телефонної комунікації та систематичного перегляду (не менше трьох разів на добу) електронних скриньок підрозділів.

Співробітникам університету та усім учасникам освітнього процесу слід суворо дотримуватися протиепідемічних заходів в навчальних корпусах, гуртожитках відповідно до наказів по університету від 21.08.2020р.№135, від 31.08.2020р.№149, від 01.09.2020р.№154, від 22.09.2020р. №182. Наголошуємо, що усі накази можна доступні у розділі «Навчання та нормативна база» нашого сайту.

Інформація для здобувачів соціально-вразливих категорій. Керівник соціально-гуманітарного відділу, психолого-медико-педагогічної консультації, декани факультетів, куратори академічних груп, коменданти гуртожитків будуть організувати всебічну підтримку здобувачів з особливими освітніми потребами, здобувачів-сиріт та здобувачів інших соціально-вразливих категорій.

Щось іще? Так. Черговим працівникам охорони пункту пропуску доручено посилити пропускний режим в приміщеннях університету та гуртожитках. І звісно ж, на період обмежень, корпусах та на території університету заборонено проведення масових заходів освітнього, наукового, спортивного та мистецько-розважального характеру.

Прикро констатувати, що у стінах рідного університету ми зустрінемось з Вами не раніше ніж за кілька тижнів – у чернетках нашого сайту лишилося направду багато гарних новин та анонсів які б точно потішили вас. Проте все це неодмінно надолужимо, а поки пам’ятайте, що здоров’я – це наша найбільша цінність. Обов’язково дотримуйтесь правил, які допоможуть вберегти себе і своїх рідних та вистояти проти вірусів.

Ми неодмінно вистоїмо та зустрінемось – тримаємо зв’язок та зберігаємо гарний настрій, родино!

Нагадаємо, що відповідно до протоколу № 4 від 19 березня 2021 року позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Київської області заборонено у період з 00:00 годин 21 березня 2021 року до 24:00 годин 9 квітня 2021 року відвідування закладів освіти, незалежно від форми власності, її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідні заборони та рекомендації зафіксовані й у рішенні позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 8 від 19 березня 2021 року), оприлюдненому виконавчим комітетом Переяславської міської ради.