Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОП «Середня освіта (Біологія і здоров’я людини)» на платформі Zoom

Протягом 17-19 лютого 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОП «Середня освіта (Біологія і здоров’я людини)».

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 23070 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», ОНП «Середня освіта (Біологія і здоров’я людини)»

Час: 17 лютого 2021 о 17:40-18:20. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Код доступу: 2021

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.