Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дати зустрічей з експертною групою щодо акредитації ОПП «Германські мови та література (переклад включно), перша – англійська» на платформі Zoom

Протягом 8-10 лютого 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОПП «Германські мови та література (переклад включно), перша – англійська».

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 22861 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», ОПП «Германські мови та література (переклад включно), перша – англійська»

Час: 9 лютого 2021 о 11:50. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Код доступу: 111

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.