Сковородинівська родино – долучайся до естафети яскравих зимових свят! - Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Сковородинівська родино – долучайся до естафети яскравих зимових свят!

У ці складні часи важливо, щоб кожен з нас отримав заряд позитиву. Відтак, відділ культури та туризму Переяславської міської ради, Університет Григорія Сковороди в Переяславі та громадська ініціатива «Gorizont» запрошує Вас з 19 до 25 грудня 2020 року долучитися до естафети добрих подарунків для Українських Воїнів, що несуть службу на передовій. Участь можуть взяти усі без винятку.

Задля участі вам необхідно обрати подарунок (або виготовити його власноруч), написати вітальну листівку, красиво запакувати подарунок та залишити його у приміщенні нової ратуші Переяславської міської ради (донедавна приміщення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації – прим.авт.), що знаходиться на Площі імені Богдана Хмельницького (центральній площі міста, навпроти головної ялинки).

Святий Миколай та Дід Мороз обіцяють передати усі подарунки під ялиночки бійців на передових позиціях та надсилають найщиріші вітання з нагоди прийдешніх свят та побажання добра.

Довідки за телефоном: + 38 (093)-739-49-49 (Андрій Іващенко).

Інформацію розміщено на правах партнерства

Перейти до вмісту