Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Підсумовуючи 2020 рік: завтра, 15 грудня 2020 року, відбудеться Конференція трудового колективу

У вівторок, 15 грудня 2020 року о 11:00 на платформі Microsoft Teams відбудеться конференція трудового колективу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

У ході засідання відбудеться звіт ректора ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Віктора Коцура про виконання ним умов контракту за 2020 рік, а також звіт голови профкому ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Сергія Закопайла про виконання умов колективного договору. У блоці обговорення «Різне» делегати конференції матимуть нагоди підняти хвилюючі їх питання.

Усіх делегатів просимо долучатися за посиланням: посилання на Microsoft Teams.

Порядок денний 15.12.2020