Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > У п’ятницю в університеті презентують монографію, співавтором якої є ректор університету

У п’ятницю, 9 жовтня 2020 року, о 11:00 в залі інформаційний ресурсів «Чумацький шлях» відбудеться презентація двох книг монографії «Антропологічний код української культури і цивілізації», за авторством доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України Олега Рафальського (керівник авторського колективу); заслуженого професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Заслуженого працівника вищої школи України, академіка АН Вищої школи України Ярослава Калакури; ректора Університету Григорія Сковороди в Переяславі, академіка НАПН України, заступника голови Національної спілки краєзнавців України, заслуженого працівника освіти України, доктора історичних наук, професора Віктора Коцура та доктора історичних наук, професора кафедри соціально-гуманітарних наук та права Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету Михайла Юрія (науковий редактор).

На презентації будуть присутні й двоє співавторів монографії: Віктор Петрович та Ярослав Степанович, які неодмінно ознайомлять присутніх з головними аспектами видання і поділяться історією написання цієї доволі об’ємної роботи.

Модерувати засідання буде проректор університету з наукової роботи та інноваційної діяльності, кандидат історичних наук, доцент Василь Дудар, а рецензентами виступатимуть заступник завідувача кафедри історії та культури України з навчальної роботи, кандидат історичних наук, старший викладач Анастасія Ставицька, завідувач кафедри історії та культури України, доктор історичних наук, професор Валентина Молоткіна та кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України Оксана Тарапон.

Як зазначено в анотації до монографії: «З’ясовуються історичні, теоретичні та методологічні засади наукового пізнання антропологічного коду української культури і цивілізації, їх самобутності і загадковості, в епіцентрі яких перебуває Людина як унікальна і найвища цінність».

Запрошуємо на презентацію широку читацьку аудиторію й, насамперед, науковців і викладачів історії, філософії, культурології, політології, етнології, учителів, аспірантів і студентів, осіб, які цікавляться антропологічним осмисленням української культури і цивілізації.

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]