Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Університет долучиться до проведення конференції зі сталої освіти «SEVIC 2020» : запрошуємо до участі

Сковородинівські науковці завше відгукувалися на найкращі наукові пропозиції та приймали участь у кращих заходах освітньо-наукового простору, а відтак запрошуємо Вас 11-13 грудня 2020 року взяти участь у Першій віртуальній міжнародній конференції зі сталої освіти «SEVIC 2020», організованій Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та ГО «Орієнтири сталого розвитку» (м. Івано-Франківськ) за партнерської участі Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Метою конференції є підвищення глобальної та національної обізнаності про виклики сталого розвитку та вирішальну роль освіти як ключового чинника успішного досягнення всіх цілей сталого розвитку, підвищення обізнаності про наявні європейські й глобальні ініціативи та практики, які мають відношення до сталої освіти, внесення проблем української системи освіти на порядок денний зацікавлених сторін ЄС та України в галузі сталого освіти та об’єднання розмаїття світового досвіду у сфері освіти для змін з метою підвищення якості освіти.

Відтак, віртуальний формат конференції, що відбудеться на платформі Cisco WebEx, включатиме інтерактивні пленарні засідання та паралельні сесії для поглибленого обговорення актуальних проблем домашньої, початкової, середньої та вищої освіти й навчання впродовж усього життя.

Зокрема, заплановано проведення трьох вебінарів, присвячених актуальним питанням медіаграмотності, академічної доброчесності та ролі ІКТ у забезпеченні сталої освіти.

Робоча мова конференції – англійська.

Усю детальнішу інформацію Ви знайдете в Інформаційному листі.