Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Стало відомо, коли та за яких умов студенти зможуть поселитися до гуртожитків університету на 2020-2021 н.р.

Уся сковородинівська родина, викладачі та співробітники університету скучили за вами, наші дорогі сковородинівці, і дуже тішиться, що вже за лічені дні ми матимемо зустріч з вами. Сподіваємося, що ніяка пандемія не стане на заваді нашій зустрічі, теплому спілкуванню, проведенню занять та дозвілля, які, звісно ж, відбуватимуться з дотриманням протиепідеміологічних вимог – певні, ви вже до них звикли, а від так їх суворе дотримання не створить вам дискомфорту та проблем. Неодмінним елементом початку навчального року завжди є поселення до гуртожитків, і ми вже готові розповісти Вам про те, як воно відбуватиметься напередодні цього навчального року:

У зв’язку з поширенням COVID-19 поселення буде відбуватись:

27 серпняприродничо-технологічний та філологічний факультети,

28 серпняфакультет фізичного виховання та соціоісторичний факультет;

та 31 серпняфінансово-гуманітарний та педагогічний факультети.

Студенти, які з поважних причин не зможуть поселитися у день відведений для їх поселення зможуть зробити це у період з 1 по 4 вересня.

Студенти І курсу ОР «Бакалавр» та магістранти І року навчання проходитимуть процедуру поселення з 9 по 14 вересня.

Зазначимо, що на період здачі вступних іспитів (з 25 по 28 серпня) абітурієнти мають право поселитися до гуртожитку – для цього їм слід звернутися в профспілковий комітет університету (корпус №2, кабінет 102).

Задля того, аби без зайвих перепон поселитись у гуртожиток потрібно мати з собою:

• Документ, що засвідчує особу (паспорт).
  • Довідку від сімейного лікаря, що Ви протягом останніх 14 днів не входили у коло осіб, які контактували з хворими на COVID-19.
  • Довідка про медичний огляд. Результат проходження флюорографії, дійсний терміном не більше року; результат аналізу крові на RW з висновком лікаря-дерматовенеролога, дійсний не більше 10 діб.
  • 2 фотокартки 3х4
  • Касовий чек про оплату за проживання (5200 грн за навчальний рік). Оплату проводять після узгодження з деканатом.

Не забудьте взяти з собою засоби індивідуального захисту – маску, антисептик, рукавички, тощо.

Поселення до гуртожитку у 5 кроків:

Крок 1. Відвідати деканат.

Звернутись до відповідальної особи за поселення:

• Педагогічний факультет – Рубан Інна Володимирівна: + 38 (063) 780-16-15 (корпус №1, IV поверх, 427 ауд.);
  • Природничо-технологічний факультет – Пилипчук Еліна Ігорівна: + 38 (063) 865-33-84 (корпус №2, ІІ поверх, 209 ауд.);
  • Соціоісторичний факультет:
  • (відділення історії) – Дем’яненко Борис Леонідович: + 38 (097) 450-24-24 (корпус №1, ІІ поверх, 218 ауд.);
  • (відділення педагогіки та психології) – Гуріна Зоя Володимирівна: + 38 (063) 625-97-39 (корпус №1, ІІ поверх, 209 ауд.);
  • Факультет фізичного виховання – Пивовар Андрій Анатолійович: + 38 (093) 581-19-77 (корпус №1, ІІІ поверх, 313 ауд.);
  • Філологічний факультет – Сердюк Наталія Юріївна: + 38 (066) 800-93-08 (корпус №1, ІІ поверх, 221 ауд.);
  • Фінансово-гуманітарний факультет – Овсієнко Анатолій Миколайович:+ 38 (063) 755-08-61 (корпус №1, І поверх, 105 ауд.).

Оформити належні документи (написати заяву на ім’я ректора згідно встановленого зразка, здійснити оплату за гуртожиток, оформити «Договір про найм житла у студентському гуртожитку та взаємну відповідальність та отримати бланк «Дозвіл на поселення»).

Крок 2. Відвідати профспілковий комітет:

• Отримати «Ордер» на поселення. Він чекатиме на тебе у корпусі №2, І поверх, кабінет 102 та читальному залі імені Сигізмунда ІІІ (кабінет 111).
  • Підписати договір

Крок 3. Спеціаліст з охорони праці.

• Пройти інструктаж з техніки безпеки та пожежної безпеки у корпусі №1, кабінет 212.

Крок 4. Медпункт (корпус №1, кабінет 106).

Крок 5. Коменданти гуртожитку:

Гуртожиток №1 – Мойсіяха Любов Петрівна (кабінет 107)

Гуртожиток №2 – Каплюк Микола Порфирійович (кабінет 107)

• Здати документи: копію паспорта; заповнений «Ордер»; 2 фотокартки;
  • Отримати перепустку.

Вітаємо, квест пройдено – можна відпочивати та готуватися до початку нового навчального року!

Нехай поселення пройде вдало та без зайвих турбот!

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]