Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Центр інноваційного навчання та трансферу технологій став співорганізатором та партнером «The Alternate Future Summit 2020»

Центр інноваційного навчання та трансферу технологій став співорганізатором та партнером «The Alternate Future Summit 2020», який відбувся онлайн 14 серпня 2020 року.

Світові спікери об’єдналися заради супервізії нашого майбутнього. Палка дискусія щодо місії кожного з нас як свідомого громадянина світу стала початком титульної історії як спільними зусиллями плекати інноваційні рішення в непередбачуваних умовах.

Ця подія стала початком науково-інноваційного однойменного блогу https://medium.com/alternate-future, де ми спільно зі спікерами продовжуємо ініціювати, досліджувати, сприяти та об’єднуватися заради всесвітньо освітнього благополуччя!

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]