Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вступ-2020 > Вступникам: в яких аудиторіях відбувається прийом документів, яка вартість навчання та обсяг державного замовлення у сковородинівському університеті

Нагадуємо, що 1 серпня 2020 року розпочалась реєстрація електронних кабінетів для вступників на основі ПЗСО (інструкція) та для осіб, які вступають для здобуття освітнього рівня «Магістр» на спеціальності: 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 231 Соціальна робота (інструкція). Тож ми знову зібрали найактуальнішу інформацію, що стосується вступу-2020 та пропонуємо вам ознайомитись з нею.

Як відомо, прийом заяв та документів на основі ПЗСО триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на навчання за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) та за рахунок цільових пільгових державних кредитів прийом заяв та документів розпочинається 13 серпня і закінчується о 18:00 22 серпня.

Вступникам за ступенем магістра (на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) на денну та заочну (без відриву від виробництва) форми навчання, за спеціальностями галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» прийом заяв та документів розпочато з 3 серпня та триває до 17:00 21 серпня.

Абітурієнти, що вступають за ступенем «Магістр» на спеціальності: 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 231 Соціальна робота подавати заяви та документи з 5 по 22 серпня 2020 року.

Для вступників, які обрали сковородинівський університет, надаємо інформацію про те, де саме буде відбуватися прийом документів.

Прийом документів на навчання здійснюється в таких аудиторіях:

Педагогічний факультет

Спеціальності «Початкова освіта», «Менеджмент», «Середня освіта (музичне мистецтво)», «Середня освіта (образотворче мистецтво)», «Практична психологія, освітні, педагогічні науки» – ауд. 430;

Природничо-технологічний факультет

Спеціальності «Середня освіта (трудове навчання та технології)», «Професійна освіта (охорона праці)», «Середня освіта (біологія та основи здоров’я)», «Середня освіта (географія)», «Середня освіта (математика)» – ауд. 308;

Соціоісторичний факультет

Спеціальності «Дошкільна освіта», «Соціальна робота», «Психологія» – ауд. 210;

Спеціальності «Історія», «Політологія», «Публічне управління та адміністрування» – ауд. 217;

Філологічний факультет

Спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)», «Середня освіта (англійська, німецька мова і література)», Філологія «Германські мови та літератури (переклад включно)» – ауд. 310;

Факультет фізичного виховання

Спеціальність «Середня освіта (фізична культура)» – ауд. 413;

Фінансово-гуманітарний факультет

Спеціальності «Професійна освіта (товарознавство)», «Професійна освіта (документознавство)», «Професійна освіта (сфера обслуговування)», «Професійна освіта (харчові технології)», «Професійна освіта (видавничо-поліграфічна справа)», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» – ауд. 104

З вартістю навчання в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі ви зможете ознайомитись тут.

З обсягами державного замовлення для вступу до Університету Григорія Сковороди в Переяславі у 2020 році ознайомлюйтесь тут.

Якщо у вас лишилися чи виникнуть нові питання неодмінно задавайте їх у повідомленнях на сторінках Приймальної комісії університету в соціальних мережах, чи зателефонувавши за одним із номерів нашої гарячої лінії: + 38 (04567) 5-66-96; + 38 (096) 703-12-71; + 38 (095) 187-27-22; + 38 (093) 104-20-26.

Нагадуємо, що Приймальна комісія університету працює за таким графіком: пн.-пт. – 09:00-17:00, сб-нд. – 9:00-13:00

Щиро бажаємо усім вступникам успішно завершити цей доволі непростий період у їхньому житті та вступити саме туди, куди дійсно мріяли. А стіни нашої альма-матер уже з нетерпінням чекають на нових сковородинівців, які готові навчатись та підкоряти нові вершини разом з нами.

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]