Особливості забезпечення освітнього процесу студентів та аспірантів в період карантину стали предметом онлайн пленера Центру інноваційного навчання та трансферу технологій ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», який було проведено на платформі Microsoft Teams у п’ятницю, 27 березня 2020 року.

Лейт-мотивом зустрічі був слоган «Працювати ефективно, дистанційно заради нашого майбутнього та майбутнього нових поколінь!». У ході онлайн пленера було обговорено можливості Центру щодо упровадження інноваційних інструментів співпраці академічного персоналу та студентів в складних, непередбачуваних умовах (координатор – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри професійної освіти Наталія Ржевська); механізму їхнього використання в освітньому процесі (координатор – заступник завідувача кафедри професійної освіти з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, старший викладач Любов Басюк) та розроблення рекомендацій щодо контролю навчальних досягнень й ефективності освітнього процесу у дистанційному режимі.

Керівник Центру, завідувач кафедри професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Ірина Доброскок переконана: «Новий формат освітнього діалогу в інформаційному просторі є життєнеобхідним для адекватного функціонування освітньої системи в особливих умовах. Для певної частини науково-педагогічних працівників він є викликом, проте для більшості – це розширення можливостей професійного розвитку і досконалості викладачів університету!». Науково-педагогічні працівники фінансово-гуманітарного факультету, кафедри професійної освіти, аспіранти і студенти спільноти Центру є єдиною командою у реалізації освітніх програм з використанням необхідних сьогодні технологій дистанційного навчання.

Тож запрошуємо структурні підрозділи університету до взаємодії і співпраці у реалізації університетських стратегій інноваційного поступу, забезпечення освітніх програм, надання інноваційних освітніх послуг, а також до активної участі у онлайн-програмах Центру інноваційного навчання та трансферу технологій.

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба Центру інноваційного навчання та трансферу технологій” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15011″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]