Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Педагогіка» відбудеться на базі сковородинівського університету

З метою виявлення та розвитку обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей; стимулювання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників; формування кадрового потенціалу для дослідницької, виробничої, адміністративної і підприємницької діяльності та відбору студентів для участі в міжнародних олімпіадах на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» буде проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальної дисципліни «Педагогіка».

Перший тур відбудеться 7 квітня 2020 року – форми його проведення – заочно онлайн. Другий та третій тури дата уточнюється – форма проведення – проходитиме в університеті очно.

Учасниками можуть стати студенти класичних і педагогічних закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування – переможці I етапу олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», які відповідно до Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду (Наказ МОН України 13.12.2012 № 1410, п. 1.8) вивчають відповідну дисципліну в поточному або закінчили її вивчати в минулому році.

Загальна кількість учасників у складі університетських команд – не більше трьох осіб.

Контактні телефони:

+38(04567) 5-66-71 – деканат фінансово-гуманітарного факультету, центр інноваційного навчання та трансферу технологій кафедри професійної освіти;

+38(050)4430287 (Viber) – заступник голови оргкомітету Ірина Іванівна Доброскок

E-mail: irina.dobroskok@gmail.com

+38(063) 508-58-36 (Viber) − секретар оргкомітету Любов Вікторівна Басюк

E-mail: liubov_basiuk@ukr.net

+38(066) 706-33-76 (Viber) − секретар оргкомітету Наталія Вікторівна Ржевська

E-mail оргкомітету: olimp.pedahohika@gmail.com

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися в Інформаційному листі.

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Оргкомітет” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15011″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]