Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сердечно вітаємо із Днем святого Валентина і запрошуємо до перегляду відео

14 лютого – вже таке звичне для кожного з нас, але від того не менш загадкове, найромантичніше свято в році – День святого Валентина. Попри те, що 14 лютого – це День всіх закоханих, святкувати його можна і потрібно не тільки тим, у кого є друга половинка. 14 лютого стосується всіх, хто вірить в світле і щире почуття. Тож вітаємо з цим прекрасним днем всіх, у кого в серці живе любов.

Дорога університетська родино!

У День святого Валентина бажаємо Вам романтичного настрою, безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей.

Бути закоханим – це чудесно і захоплююче! Бажаємо, щоб усі Ви змогли відчути на собі це чудове почуття. Зичимо всім закоханим неземного щастя, безмежної любові, взаєморозуміння і взаємоповаги. Бажаємо, щоб Ваше кохання робило Вас сильнішими, хоробрішими, добрішими, а душа і серце наповнилися теплом, ніжністю і ласкою. Нехай любов захистить Вас своїми міцними і теплими обіймами від усіх негараздів, гіркоти і розчарувань. Хай кохані люди завжди будуть поруч, ніколи не зраджують, а лише тримають за руку і допомагають рухатися вперед. Цінуйте, бережіть і любіть один одного!

З нагоди цього довгоочікуваного свята ми підготували для Вас невеликий сюрприз. Як Ви знаєте, в нашому університеті сформувалося чимало пар, дехто навіть саме тут і знайшов свою другу половинку. Цікаво дізнатися як вони познайомилися і чи мають вони секрет про те, як пронести свою любов крізь роки і всупереч усім перешкодам, що випадають на долю закоханих? Якщо так, то пропонуємо Вам переглянути відеоролик, де закохані пари нашого університету розкажуть Вам дещо дуже цікаве. Вони такі різні, але усіх їх об’єднує вогонь кохання, що горить у їхніх очах, який Ви не зможете не помітити, переглядаючи це відео.

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Професорсько-викладацький та студентський колективи університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”6900″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]