Сердечно вітаємо Антоніну Розсоху із присвоєнням їй звання «Відмінник освіти»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сердечно вітаємо Антоніну Розсоху із присвоєнням їй звання «Відмінник освіти»

переяслав хмельницький державний педагогічний університет сайт, дпу, система конкурс, сковороди, інформаційна система конкурс.Приємно, коли твою багаторічну працю високо оцінюють, а тим більше – коли це відбувається під час новорічних свят. Відтак, згідно з витягом з наказу № 2-к від 09.01.2020 р. Міністерства освіти та науки України про нагородження науково-педагогічних працівників, відповідно до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 липня 2013 року за № 1427/23959, та з метою відзначення педагогічних та науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність, нагрудним знаком «Відмінник освіти» на засіданні ректорату 20 січня 2020 року було нагороджено кандидата педагогічних наук, професора, завідувача відділу аспірантури та докторантури ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди Антоніну Павлівну Розсоху.

Шановна Антоніно Павлівно!

Прийміть наші сердечні вітання з нагоди Вашої заслуженої нагороди, адже вона є гідною оцінкою Вашої плідної діяльності. Ви – професійний, цілеспрямований, мудрий, вимогливий до себе та підлеглих керівник, який не зупиняється на досягнутому.

Увесь професорсько-викладацький та студентський колективи університету, родина аспірантів та докторантів університету бажає Вам незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.

Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету та України!

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”6900″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]