Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Ректор університету Віктор Коцур отримав звання почесного академіка Королівської Академії імені Святого Амвросія Медіоланського

Як повідомляє сайт Національної спілки краєзнавців України, 12 листопада 2019 року відбулася нарада представників керівних органів Національної спілки краєзнавців України, у якій взяли участь голова НСКУ, заступник директора Інституту історії України НАН України, член-кореспондент НАН України Олександр Реєнт; заступник голови Спілки, ректор ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», академік НАПН України Віктор Коцур, голова Ревізійної комісії Спілки, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат історичних наук, професор Ігор Вєтров та член Президії НСКУ, головний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, професор Олександр Гуржій.

Крім обговорення присутніми майбутніх спілчанських ініціатив та окреслення можливостей проведення різноманітних заходів, у ході засідання з нагоди нещодавнього 60-річного ювілею Віктора Петровича Коцура, враховуючи його заслуги у розвитку краєзнавства, виховання молодого покоління та управління університетом, Ігор Вєтров урочисто вручив ювіляру диплом про присвоєння Міжнародною академією «Real Academia Sancti Ambrosii Martyris» почесного звання «Academico d’Onore» (організація перебуває  під королівським патронатом Дому Дуарте Браганса – глави королівського Дому Португалії).

У свою чергу, голова НСКУ Олександр Реєнт відзначив, що Віктор Петрович всебічно сприяє діяльності Спілки, бере активну участь в організації різноманітних спілчанських заходів, тож це звання почесного академіка Королівської Академії імені Святого Амвросія Медіоланського – цілком заслужене та свідчить про європейський масштаб діяльності ювіляра.

Ректорат, професорсько-викладацький та студентський колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» вітає ректора університету, доктора історичних наук, професора, академіка Віктора Коцура з цією почесною відзнакою та зичить йому нових успішних горизонтів наукової діяльності,  наснаги та неодмінного здійснення усіх подальших професійних та особистих задумів й починань. Радіємо цьому високому визнанню разом з Вами!

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]