Університетська вокальна студія «SING WELL» оголошує набір учасників

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Університетська вокальна студія «SING WELL» оголошує набір учасників

Вважаєш себе талановитим, хочеш співати на різних сценах нашого вишу і міста, бажаєш розвивати свій вокальних хист або ж просто спробувати проявити себе? Готовий до експериментів? Тоді вокальна студія ««SING WELL» чекає саме на тебе!

Вже незабаром саме твій виступ може прикрасити ту чи іншу концертну програму університету, а про твій безмежний вокальний талант дізнаються та оцінять усі викладачі та студенти, численні гості нашого університету – отож, поспішай!

Звертатися у соціально-гуманітарний відділ (корпус № 2 університету, 209 кабінет) або за тел.: + 38 (063) 599-67-86; + 38 (099) 607-86-37-Анастасія Петрова.