Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Отакої! У ПХДПУ імені Григорія Сковороди відкривається набір до танцювальної студії

Ти любиш танцювати? Вступив до університету, і не знаєш як себе проявити? Чи вже кілька років мрієш здійснити мрію стати крутим танцівником, але не знаєш з чого почати?

Тебе запрошує нещодавно утворена в стінах альма-матер танцювальна студія «New Face», яка займається сучасними танцями. Вже незабаром без твого хореографічного таланту і здібностей не обходитиметься жоден захід університетського чи міського значення – лише зроби перший крок.

Пиши в Instagram @tomasch.mua @_amelia.r._ або телефонуй Марині: +38(068)-210-86-44 +38(066)-414-07-63 чи Тані +38(093)-249-45-72 , і, можливо, вже в наступному сезоні «Танців з зірками» із зіркою танцюватимеш саме ти!