Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Вакансії у столиці в дружньому вчительському колективі

Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №113 технологічного та спортивного профілю навчання має свою неповторну історію. Свої традиції вона береже вже протягом 57 років. Сьогодні це заклад нового типу, що забезпечує здобуття освіти понад державний освітній мінімум, здійснює підготовку талановитої та творчої молоді до життя. В школі панує культ знань, прагнення творити добро, постійно здійснюється пошук шляхів удосконалення навчально-виховної роботи. Будь-яка модель навчання і виховання в навчальному закладі має право на існування, якщо вона дає позитивні результати. У школі вдало поєднуються традиційні та інноваційні методи навчання та виховання. І цей тандем є виправданим.

Школа запрошує у свою дружню команду:

вчителя початкових класів (1 ставка) + група продовженого дня (0.5 ставки);

вчителя математики (1 ставка);

вчителя інформатики (1 ставка).

Надається тимчасове житло.

Контактний телефон: + 38 (067) 280 44 28 (заступник директора Тетяна Юріївна)

E-mail: kovpak.anya98@gmail.com. Адреса: м. Київ, вул. Вакуленчука 50-А

Успішного працевлаштування!