Вітаємо з Днем народження Світлану Георгіївну Гріненко

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітаємо з Днем народження Світлану Георгіївну Гріненко

Сьогодні, 20 серпня 2019 року, День народження святкує фахівець ІІ категорії (адміністратор ЄДЕБО) відділу кадрів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Світлана Георгіївна Гріненко.

Дорога Світлано Георгіївно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, благополуччя, наукових і творчих здобутків, справжнього жіночого щастя та достатку. Також бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих життєвих моментів!

Зичимо родинного щастя, душевного миру, підкорення гордих вершин, кар’єрного росту, удачі, побільше оптимізму, хороших людей в оточенні та достатку!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету