З Днем народження, Наталіє Григорівно Руденко!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > З Днем народження, Наталіє Григорівно Руденко!

Сьогодні, 2 серпня 2019 року, найщиріші вітання линуть в адресу провідний фахівець соціально-гуманітарного відділу університету у сфері соціальної роботи зі студентами пільгових категорій  Наталія Григорівна Руденко.

Дорога Наталіє Григорівно!

У день Вашого народження від імені Ваших колег, студентів з якими Ви працюєте, поспішаємо побажати Вам відмінного здоров’я, справжнього людського щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту, невичерпної спраги життя. Нехай у цей день для Вас здійсниться все неможливе, а задумане стане ще ближчим до реальності.

Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Яскравих вражень від життя, чудових подорожей, подій та зустрічей, гармонії Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Професорсько-викладацький та студентський колективи університету,
соціально-гуманітарний відділ