У День народження Лесик Людмилі Олександрівні

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > У День народження Лесик Людмилі Олександрівні

1 серпня 2019 року свій день народження відзначає начальник планово-фінансового відділу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Людмила Олександрівна Лесик.

Шановна Людмило Олександрівно!

Прийміть наші сердечні привітання з Днем Народження! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Крім того, хочемо, щоб Ваше життя було світлим і радісним. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення!

З повагою колектив університету, планово-фінансовий відділ