Вітання у день народження Надії Петрівни Попик

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітання у день народження Надії Петрівни Попик

У останній, осяяний теплими промінцями сонця, понеділок липня – двадцять дев’ятого числа, свій день народження відзначає провідний фахівець Відділу інформаційних технологій і моніторингу якості освітніх послуг Надія Петрівни Попик.

Дорога Надіє Петрівно!

Роздумуючи над тим, що побажати у цей день, ми зрозуміли, що кожна жінка мріє про кохання і щастя. Тому бажаємо Вам любити і бути коханою, щасливою, й невпинно ощасливлювати тих, хто поруч з Вами. Нехай удача супроводжує кожне нове починання. Нехай в кишені завжди будуть фінанси, а в шафі – красиві обновки. Нехай проблеми вирішуються без праці, а горе забуде, де Ви живете.

Хай світанок буде ніжним, а захід – пристрасним. Нехай у домі завжди буде затишок, а за віконцем – сонячна погода. Нехай кар’єра біжить вгору, немов у чоботах-скороходах. Хай навколо Вас завжди лунають щасливий сміх і радісний спів. Нехай Вас не покидає впевненість у завтрашньому дні. І в післязавтрашньому теж. Будьте щасливою!

Здоров’я і терпіння, уваги і везіння Вам, наша шановна!

Професорсько-викладацький та студентський колективи університету,
колектив відділу інформаційних технологій
і моніторингу якості освітніх послуг