Вітання з нагоди Дня народження Віталія Анатолійовича Крикуна

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітання з нагоди Дня народження Віталія Анатолійовича Крикуна

Сьогодні, 23 липня 2019 року, День народження святкує фахівець ІІ категорії соціально-гуманітарного відділу, світлорежисер ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Віталій Анатолійович Крикун.

Шановний Віталію Анатолійовичу!

Бажаємо Вам радісних днів, згоди і розуміння в сім’ї, вірних, надійних друзів, благополуччя та любові. Щоб не тільки день народження, але і кожен наступний день приносили задоволення від життя, натхнення до звершень і бажання жити, любити, творити.

Зичимо витримки і сили волі, міцного здоров’я та підтримки близьких, впевненості в собі і достатку в домі. Нехай Вас завжди оточує любов, в усьому супроводжує удача. Бажаємо з кожним днем свою мрію втілювати в реальність, своє слово перетворювати в дію, а важливу мету – в досягнення! Здоров’я, любові, життєвої сили та енергії, всіх благ і успіхів!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету