Сердечні вітання з нагоди Дня народження линуть Світлані Макарівні Качан

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сердечні вітання з нагоди Дня народження линуть Світлані Макарівні Качан

Сьогодні, 17 червня 2019 року, День народження святкує провідний фахівець відділу кадрів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», незамінний працівник Світлана Макарівна Качан.

Шановна Світлано Макарівно!

Зичимо всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, творчого натхнення та поваги від оточуючих!

Нехай кожен день буде наповнений яскравими подіями, а кожна мета буде досягнута. Будьте завжди такою ж милою, прекрасною жінкою, такою ж доброю, чесною і щирою людиною.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету