Щирі вітання з нагоди Дня народження Наталії Сергіївни Савченко

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Щирі вітання з нагоди Дня народження Наталії Сергіївни Савченко

Сьогодні, 16 червня 2019 року, День народження святкує оператор комп’ютерної техніки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», людина, без якої тяжко уявити роботу загального відділу нашого університету, Наталія Савченко.

Дорога Наталіє Сергіївно!

Цього святкового дня бажаємо міцного здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

Нехай оптимізм, віра та надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах. Миру Вам, злагоди кожної днини, родинного затишку, довголіття і добра.

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету