Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Основа дербі «Динамо» : «Олександрія» – студенти факультету фізичного виховання Віктор Циганков та Кирило Ковалець

У підсумковій таблиці Чемпіонату України-2019 р. з футболу ФК «Динамо Київ» посів 2 місце, а ФК «Олександрія» (Олександрія) – 3 місце. Вони зустрічалися у останньому турі.

Кращим бомбардиром у киян, який забив 16 м’ячів виявився магістр факультету фізичного виховання – Віктор Циганков, а в олександрійців – магістр-випускник Кирило Ковалець (5 м’ячів).

Зазначу, що Віктор Циганков зробив дубль і загалом набрав 18 забитих м’ячів. За формулою (гол+пас) він обійшов бразильця Жуніора Мораеса, водночас поступившись йому одним забитим м’ячем.

Колектив факультету фізичного виховання нашого університету гордиться бронзовою медаллю Кирила і срібною Віктора, і бажаємо хлопцям творчих злетів. Бачимо Вас гравцями однієї команди!

Віктор Куйбіда,
декан факультету фізичного виховання