У Переяславі сформували новий склад молодіжної ради міста

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > У Переяславі сформували новий склад молодіжної ради міста

Як повідомляє сайт Переяслав-Хмельницької міської ради, 4 червня 2019 року відбулися установчі збори з формування складу молодіжної ради Переяслав-Хмельницької міської ради.

У заході взяли участь  члени ініціативної групи, представники інститутів громадянського суспільства, студентського самоврядування, які подали заявки на участь в установчих зборах, заступник міського голови Валентина Губенко, начальник відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту Валерій Мільгевський, головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту Альона Свириденко.

На установчих зборах було обрано склад молодіжної ради Переяслав-Хмельницької міської ради. Цього ж дня  молодіжна рада Переяслав-Хмельницької міської ради  призначила на 12 червня 2019 року своє перше засідання, а також погодила Положення молодіжної ради.

Головою молодіжної ради обрано – Володимира Сонька, студента магістратури природничо-технологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет  імені Григорія Сковороди»; заступником голови – Владислава Мірановича, аспіранта, куратора центру молодіжних ініціатив ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет  імені Григорія Сковороди»; секретарем – Альону Свириденко, головного спеціаліста відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради.

Вітаємо молодь міста та представників нашого університету із початком роботи молодіжної ради та бажаємо їм успіхів та нових звершень!