Вітання з нагоди Дня народження Олександру Івановичу Дроню

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітання з нагоди Дня народження Олександру Івановичу Дроню

Сьогодні, 24 травня 2019 року, свій День народження святкує енергійний, працьовитий хлопець, вірний друг, програміст з великої літери, адміністратор інформаційних ресурсів відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Олександр Іванович Дронь!

Шановний Олександре Івановичу!

Прийміть наші найщиріші вітання! Хочемо побажати Вам ще багато кілометрів програмного коду, зростання сил та енергії в геометричній прогресії! Ми цінуємо Ваш професіоналізм і хочемо зізнатися, що Ви наш унікальний працівник, без якого вже не уявляємо свого життя!

Бажаємо, безліч цікавих ідей та шляхів реалізації всього задуманого. Гострого зору Вам та безпомилкових кодів, легких завдань та інтересу до улюбленої справи. Щастя, здоров’я, любові і благополуччя! Нехай здійснюються усі найзаповітніші мрії!

З щирою повагою відділ освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності,
професорсько-викладацький та студентський колективи університету