Сердечні вітання з нагоди Дня народження Івана Михайловича Рябчука

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сердечні вітання з нагоди Дня народження Івана Михайловича Рябчука

Сьогодні, 24 травня 2019 року, День народження святкує фахівець соціально-гуманітарного відділу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», людина, без якої тяжко уявити університетські заходи, креативна та дуже позитивна людина Іван Михайлович Рябчук.

Дорогий Іване Михайловичу!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, достатку, щоб удача та щастя завжди були Вами! Нехай здійснюються всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а кожен день буде яскравим, наповненим щасливими подіями!

Нехай Вас супроводжує невичерпна енергія і оптимізм, повага і підтримка колег, теплота і любов рідних та близьких!

З щирою повагою  професорсько-викладацький та студентський колективи університету