Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Стало відомо, коли і де пройде реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

До уваги вступників за ступенем магістра для спеціальностей 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія (Практична психологія), 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент:

З 13 травня 2019 року по 3 червня 2019 року у кабінеті приймальної комісії (каб. 102, корпус № 1) проходить реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Нагадаємо, що для тих, хто виявив бажання вступати до вишів у 2019 році для здобуття ступеня магістра за спеціальностями переліченими вище передбачено складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 2 липня 2019 року.

Прес-служба університету